Публікації

Показано дописи з січень, 2021

тест. Об'єм тіл обертання

  Об'єм тіл обертання 1. Осьовим перерізом циліндра є квадрат, діагональ якого дорівнює 4√2 см. Обчисліть об'єм циліндра. а) 32π см 3      б) 32 см 3      в) 12π см 3       г) 16π см 3      д) 48 см 3   2. Осьовим перерізом конуса є правильний трикутник, сторона якого дорівнює 4√3см.Обчислити об'єм конуса. а) 24√3π см 3       б) 24π см 3      в) 72π см 3       г) 48π см 3      д) 36 см 3   3. Осьовим перерізом циліндра є квадрат, площа якого дорівнює 64 см2. Обчислити об'єм циліндра. а) 128π см 3        б) 256π см 3       в) 64π см 3        г) 96π см 3       д) 128 см 3   4. Довжина основи циліндра дорівнює 12π см, а його висота дорівнює 10 см. Обчислити об'єм циліндра. а) 600π см 3       б) 360π см 3      в) 120π см 3       г) 1080π см 3       д) 360 см 3   5. В нижній основі циліндра хорда, яка дорівнює 6 см, віддалена від його осі на 4 см. Обчислити об'єм циліндра, якщо відстань від центра верхньої основи до до кінця цієї

Електричний струм у розчинах і розплавах електролітів

Зображення
  урок №37. Електричний струм у розчинах і розплавах електролітів   Завдання: 1. Переглянути відеофрагмент. Переглядаючи, старайтеся зрозуміти суть фізичного явища, яке ми сьогодні вивчаємо.  Струм в електролітах – основа нашого сучасного побуту та сучасних технологій металообробки. Тому уважно передивіться наступне відео – побачте наочно, як отримують алюміній:   2. Переглянути презентацію та скласти конспект за нею.  . 3. Виконати домашнє завдання (останній слайд презентації) письмово, сфотографувати конспект і надіслати на електронну адресу maryana290985@gmail.com або на вайбер У полі «Тема» зазначайте клас, прізвище та номер задачі,    Бережіть себе! Менше гуляйте по вулицям до завершення карантину! 
Зображення
   урок №36. Інструктаж з БЖД. Лабораторна робота № 7 «Дослідження електричного кола з напівпровідниковим діодом»    Інструкція до лабораторної роботи: . Відеофрагмент 2:   Цифрова лабораторія: Для запуску лабораторії, скачайте її на свій пристрій (комп’ютер чи ноутбук). Може знадобитися встановлення компілятора Java , що можна виконати за адресою https://www.java.com/en/download/windows-64bit.jsp Клацніть для запуску Письмовий звіт (оформлену лабораторну роботу) сфотографувати і надіслати на електронну адресу maryana290985@gmail.com У полі «Тема» зазначайте rkfc, прізвище та назву завдання.

Електронно-дірковий перехід: його властивості і застосування

Зображення
  урок №35. Електронно-дірковий перехід: його властивості і застосування Завдання: 1. Переглянути відеофрагмент, потім скласти рукописний конспект за презентацією. 2. Виконати домашнє завдання (останній слайд презентації) . Відеофрагмент:

№34. Електропровідність напівпровідників. Власна і домішкова провідність напівпровідників

Зображення
  урок №34. Електропровідність напівпровідників. Власна і домішкова провідність напівпровідників. Завдання: 1. Переглянути відеофрагмент, потім скласти рукописний конспект за презентацією. 2. Виконати домашнє завдання (останній слайд презентації) . Відеофрагмент:

№33. Електричний струм у металах. Залежність питомого опору від температури. Надпровідність

Зображення
  урок №33. Електричний струм у металах. Залежність питомого опору від температури. Надпровідність Завдання: 1. Переглянути відеофрагмент, потім скласти рукописний конспект за презентацією. 2. Виконати домашнє завдання (останній слайд презентації) письмово, сфотографувати розв’язок і надіслати на електронну адресу maryana290985@gmail.com  або на вайбер У полі «Тема» зазначайте клас, прізвище та номер задачі,  . Відеофрагмент: Similar Posts:

Принцип відносності Галілея. Маса. Закони Ньютона та їх застосування для розв'язування задач

Зображення
 Рожнятівський ліцей"Заочна освіта" Тема: Принцип відносності Галілея. Маса. Закони Ньютона та їх застосування для розв'язування задач Мета: Освітня . Ознайомитись із законами Ньютона та межами їх застосування; вчитися розв’язувати розрахункові задачі. Розвиваюча . Розвивати логічне та алгоритмічне мислення . Виховна . Виховувати культуру наукового мовлення та культуру оформлення розрахункових задач. Тип уроку . Урок засвоєння нових знань. План 1.       Вивчення нового матеріалу 1)       Принцип відносності Галілея . 2)       Другий закон Ньютона 3)       Третій закон Ньютона 4)       Застосування законів Ньютона 2.       Закріплення вивченого матеріалу. 3.       Домашнє завдання. Хід уроку 1.     Вивчення нового матеріалу   (Зробіть конспект уроку) 1)      Властивості інерційних систем вперше з’ясував Галілей. Принцип відносності Галілея можна сформулювати так: усі механічні явища в різних інерційних системах відліку відбуваються однако

Сили в механіці. Інерціальні системи відліку .

 Рожнятівський ліцей "Заочна освіта" Тема: Сили в механіці. Інерціальні системи відліку Мета: Освітня . Ознайомитись із законами Ньютона та межами їх застосування; вчитися розв’язувати розрахункові задачі. Розвиваюча . Розвивати логічне та алгоритмічне мислення . Виховна . Виховувати культуру наукового мовлення та культуру оформлення розрахункових задач. Тип уроку . Урок засвоєння нових знань. План Вивчення нового матеріалу 1)       Перший закон Ньтона. 2)       Сила. Додавання сил. Маса Закріплення вивченого матеріалу. Домашнє завдання. Хід уроку Перший закон  Ньютона Зробіть конспект уроку( випишіть основні визначення у зошит) Динаміка – розділ механіки , в якому вивчається рух тіла у зв’язку з їхньою взаємодією з іншими тілами.   Основна задача динаміки – з’ясувати як впливає взаємодія тіл на характер руху.     Основою динаміки є закони руху тіл, сформульовані англійським фізиком Ісааком Ньютоном у своїй праці , яка містила